Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Advent v Budapešti
Termín zájezdu: 01.-02.12.2018. Prohlídka Budapešti ( s noclehem ), vánoční trhy na Vörösmártyho náměstí, návštěva Szechényiho termálních lázní. Cena: 2690,-Kč/osoba
Advent v Bratislavě a Vídni
Termín: 24.-25.11.2018. Návštěva adventních trhů v Bratislavě ( s noclehem ), druhý den přejezd do Vídně - adventní trhy, kavárny, muzea, galerie. Cena: 2690,-Kč/osoba
POLSKO/KRAKOV SE ZASTÁVKOU V TĚŠÍNĚ - NOVINKA
TERMÍN: 08.-09.12.2018 Zastávka na velké tržnici v Těšíně ( možnost nákupů za Kč ). Přejezd do Krakova, ubytování, prohlídka Krakova s průvodcem, adventní trhy. Cena: 2690,-Kč/osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Termín zájezdu: 04.-07.11.2018 - cena: 7.390,- Kč/osoba, dítě na přistýlce do 13 let 6.040,- Kč, 1.480,-Kč/noc - dopl. za 1/1 (na vyžádání)
SLOVENSKO / RAKOUSKO / ADVENT V BRATISLAVĚ A VÍDNI
ideální pro večerní procházky městem
termÍN: 24.11. - 25.11. 2018   - ADVENT                               Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách. Prohlídka města Bratislava s průvodcem – Bratislavský hrad, katedrála Sv. Martina, Michalská brána, Slovenské národní divadlo, Hlavní náměstí se Starou radnicí…Individuální návštěva vánočních trhů (tradiční řemesla, kulinářské speciality, kulturní vystoupení...). Ubytování. Ideální pro ty, co chtějí večer vyrazit za kulturou, zábavou, dobrým jídlem či nočním městem.
2. den - po snídani přejezd do Vídně, prohlídka centra s průvodcem - habsburské sídlo Hofburg, skvěle vyzdobená ulice Graben, Kärntnerstrasse, Kohlmarkt, katedrála sv. Štěpána, vánoční trhy atd. Osobní volno - adventní trhy, kavárny, muzea, galerie. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu v Bratislavě se snídaní, služby průvodce, pojištění CK.
Cena zájezdu nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh, jízdenku na MHD (jedna jízda cca 2,50 EUR), vstupné.
Doplatek za jednolůžkový pokoj 850,- Kč.

 

MAĎARSKO / BUDAPEŠŤ

Termín: 01.12. - 02.12.2018 – ADVENT                            Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách, prohlídka s průvodcem – Parlament, katedrála sv. Štěpána, nábřeží, Matyášův chrám na Hradním vrchu, výhled z Gellértu, Rybářská bašta, Rákocziho třída, vánoční trhy na Vörösmártyho náměstí - tento trh patří mezi největší v Evropě (tradiční lidové a řemeslné výrobky, pestrý kulturní program, perníčky, langoše či svařené víno...). Specialitou je Adventní kalendář. Okna jednoho z nejhezčích domů na náměstí, ve kterém sídlí kavárna Gerbeaud, vytvoří kalendář sestavený z reprodukcí děl 24 umělců. Ubytování v hotelu.
2. den - návštěva Szechényiho termálních lázní (největších v Budapešti), pramen (75 °C), je bohatý na minerály, účinný při léčbě pohybového ústrojí, revmatických a nervových potíží a lupénky. V lázních je 15 bazénů, 5 saun (použití v ceně vstupu). Návrat ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje:

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu v Budapešti se snídaní, služby průvodce, pojištění CK.
Cena zájezdu nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh, vstupné do lázní Széchenyi od 4.300 HUF

Doplatek za 1lůžkový pokoj 590,- Kč / noc.

POLSKO / KRAKOV SE ZASTÁVKOU V TĚŠÍNĚ - NOVINKA

Termín: 08.12. - 09.12.2018 – ADVENT                                Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v nočních hodinách (po půlnoci), přejezd do Polska. Zastávka na velké tržnici v Těšíně (možnost nákupů za Kč). Přejezd do Krakova, ubytování, prohlídka Krakova s průvodcem, adventní trhy.
2. den - po snídani pokračování v prohlídce Krakova. Ve več. hod, příjezd do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, pobytovou taxu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje:

cestovní pojištění, vstupné do památkových objektů.
Doplatek za 1lůžkový pokoj 700,- Kč / noc.