Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ ŘECKA LETOVISKO SIVOTA
Termíny: od 21.05. – do 29.09. 2019 Ceny: od 7.090,- Kč / osoba
BRATISLAVA - ADVENT
Termín: 23.11. 2019 Cena: 790,- osoba
LINEC - ADVENT
Termíny: 23.11., 24.11.,8.12., 14.12. 2019 Cena: 350,- osoba
SALZBURG A KRAMPUSLAUF - SCHLADMING
Termín : 23.11. 2019 Cena: 820,- osoba
LÁZNĚ EGERSZALÓK - HOTEL SALIRIS RESORT ****
Termín: 10. - 13. 11. 2019 Cena:7390,- dospělá osoba

OKRUH IRSKEM A ANGLIE

Termíny: 18.07. - 29.07.2019                  Cena:      13.990,- Kč / osoba

 

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic, Písku a Plzně, (Praha za příplatek 250,- Kč), v dopoledních hod. Cesta přes Německo do Calais. Noční trajekt do Doveru.
2. den – prohlídka historického města Bath (muzeum římských lázní, katedrála Lucerna západu, muzeum Jane Austenové, procházka mezi nádhernými georgiánskými domy a parky z 18. století), noční přejezd Walesem.
3. den – trajekt do Irska. Příjezd do NP Wiclow Mountains. Prohlídka údolí Dvou jezer (Glendalough) se slavným klášterem           sv. Kevina – tzv. irských Delf. Lehká turistika v okolí. Přejezd na ubytování.
4. den - okruh podél poloostrova Dingle - rybářské městečko Dingle, keltská pevnost Dunbeg, nejzápadnější mys Irska Dunmore s vyhlídkou na soustroví Blasket, nejstarší kostelík v Irsku Gallarova oratoř, románské opatství Kilmalkedar.
5. den - vyhlídková cesta Ring of Kerry (přírodní a historické zajímavosti) podél pobřeží poloostrova Iveragh. Zastávky                     v městečkách Waterville a Sneem. Průsmyk Moll´s Gap s vyhlídkou na nejvyšší horu Irska Carrauntoohill (1.038 m).
6. den - výlet na 200 m vysoké Moherské útesy a fakultativně na Aranské ostrovy. Fakultativně plavba na ostrov Inisheer (cca 25,- EUR), odkud jsou hezké výhledy a kde je možné zahlédnou tuleně. Procházka k posvátnému prameni, pevnosti z doby bronzové a k ruinám středověkého strážního hradu.
7. den - výlet do pohoří Macgillycuddys Reeks: procházka soutěskou Gap of Dunloe (cca 12 km), poté přesedneme na loďky a vydáme se na 20 km dlouhou romantickou plavbu NP Killarney.
8. den - okruh podél jižního pobřeží Irska. Kolem zálivu Bantry do městečka Glengarriff, odtud plavba kolem skalisek, na kterých žijí desítky tuleňů, na ostrůvek Garinish (cca 13,- EUR), kde je možnost návštěvy pěkné botanické zahrady. Zastávka u šlechtického
sídla Muckross.
9. den - turistika v NP Killarney – cesta k jezeru Devil´s Punch Bowl. Poté prohlídka města Killarney s katedrálou Panny Marie a příjemnými hospůdkami.
10. den - přejezd do centra irské metropole Dublinu, prohlídka města. Noční trajekt do Walesu.
11. den – ráno příjezd do Londýna do čtvrti Greenwich (prohlídka lodi Cutty Sark, areálu Old Royal Naval College, Národního námořního muzea, slavného parku, kterým prochází nultý poledník a Královské observatoře s jedinečným panoramatickým výhledem na Londýn). Nebo možnost fakultativně jízda metrem do centa Londýna. Večer trajekt do Francie.
12. den – příjezd do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
7x ubytování ve 4 lůžkových mobilhomech, dopravu klimatizovaným autobusem, trajekty,
průvodce.
Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, stravu, vstupy do objektů a lodě.
Ubytování: 7x nocleh v kompletně vybavených 4-5 lůžkových mobilhomech
(s oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi). Mobilhomy jsou vytápěny, mají vlastní
sociální zařízení a lze si v nich připravovat stravu ve vybavené kuchyňce. Rekreační areál
se nachází v oblasti jezera Leane nedaleko Killarney.


Doporučená částka na vstupy: 70 EUR


ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 23.1.2019 – 600,- Kč, do 28.2.2019 – 300,- Kč

 

 

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM s návštěvou Londýna

Termín: 08.08. - 18.08.2019

Cena:    12.990,- Kč / osoba

             11.990,-Kč / osoba ubytovaná v ložnici s palandami

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic, Písku, Prahy a Plzně v ranních hodinách. Cesta přes Německo. Nocleh nedaleko města Calais.
2. den – ráno trajekt přes průliv La Manche. Celodenní prohlídka Londýna (Westminster, St.James Park, Hyde Park, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, muzea). Noční přejezd do Skotska.
3. den – prohlídka skotské metropole Edinburghu (Královská míle – ulice vedoucí od hradu kolem katedrály St. Gilese až k paláci Holyrood, rezidenci britských panovníků ve Skotsku). Odpoledne zastávka u Rosslynské kaple (známá ze Šifry mistra Leonarda). Večer příjezd do Glen Affric, ubytování.
4. den – program u jezera Loch Ness (hrad Urquarth, městečko Drumnadrochid, muzeum lochnessky). Prohlídka Invernessu a zastávka na bitevním poli u Cullodenu.
5. den – fakultativní výlet na ostrov Skye (hrad Eileen Donan a skanzen, Portree, poloostrov Trotternish, Kilt Rock, skalní útvar Old man of Storr, zříceniny hradu Duntulm a jiné...). Cena 650,- Kč.
6. den – cesta na severozápad krajem fjordů, hor a jezer: vodopády Raven Falls, zahrady Inverewe, jezero Loch Marree.
7. den – fakultativní výlet lodí na Orkneje: ostrov Mainland, megalitické památky, městečko Kirkwall, památky na Kelty i Vikingy, drsná příroda skotského severu. Cena 650,- Kč + cca 40,- GBP.
8. den – návštěva palírny skotské whisky, prohlídka prehistorické lokality Clava Cairns a prohlídka hradu Cawdor.
9. den – zastávka u vodních kaskád ve Fort Augustus, vyhlídková jízda údolím Glencoe (nejpůsobivější scenérie Skotské vysočiny), zastávka u jezera Loch Lomond a v malebném městečku Luss. Večer zastávka u opatství Melrose. Noční přejezd do Londýna.
10. den – celodenní prohlídka Londýna (katedrála, Tower, London Eye, Piccadilly Circus, Soho a jiné). Noční přejezd do ČR.
11. den – příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 6x ubytování ve vybavených chatách ve Skotsku, 1x ubytování v hotelu
F1 u Calais (společné WC na patře), trajekty, služby průvodce.


Cena zájezdu nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh, stravování, vstupné, MHD v Londýně (cca 5,- GBP), lodní výlet
Ubytování: 6x nocleh v kompletně vybavených 6lůžkových chatách (s oddělenými
2lůžkovými ložnicemi). Chatky jsou vytápěny, mají vlastní sociální zařízení a lze si v nich
připravovat stravu. Rekreační areál se nachází v jednom z nejkrásnějších skotských
údolí - Glen Affric. 1x nocleh v hotelu F1 u Calais.


Doporučená částka na vstupy: cca 60 GBP


ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 28.02.2019 – 500,- Kč

 

 

VELKÁ BRITÁNIE / PERLY JIŽNÍ ANGLIE

 

Termín:   26.07. - 31.07. 2019            Cena:      8.990,- Kč / osoba

 

Program ve spolupráci s CK Intertrans:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Plzně, tranzit Německem a Belgií do francouzského Calais.
2. den - dopoledne přejezd trajektem do Británie. Odpoledne návštěva královského městečka Windsor s možností prohlídky zámku, který je víkendovou rezidencí britské královny Alžběty II. V rámci prohlídky navštívíte státní apartmány i bohatě zdobenou kapli sv. Jiří, kde je pohřbeno mnoho králů a královen. Ubytování.
3. den - dopoledne návštěva univerzitního města Oxford s Christ Church College. Přejezd ke Stonehenge – nejznámější prehistorické památce v Evropě, kterou tvoří soubor megalitů obrovské velikosti a váhy až 50 tun. Na závěr středověké městečko Salisbury, jehož perlou
je raně gotická katedrála s nejvyšší kostelní věží v Anglii. Návrat do hotelu, nocleh.
4. den - prohlídka největšího přímořského letoviska v jižní Anglii, Brightonu (úzké uličky, které tvoří jádro staré rybářské vesničky, z níž se vyvinul Brighton...) Odpoledne přejezd do blízkého národního parku Seven Sisters s úchvatnými přírodními scenériemi, skalnatým pobřežím s výhledy na slavné, zářivě bílé křídové útesy. Večer návrat do hotelu, nocleh.
5. den - pěší prohlídka aristokratického Westminsteru – budovy Parlamentu s věží se zvonem Big Ben, vládní třída Whitehall včetně známé Downing Street, Buckinghamský palác – sídlo královny, čtvrť Soho, tržnice Covent Garden, náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Odpoledne možnost návštěvy Muzea voskových figurín Madame Tussaud nebo věhlasné British Museum či National Gallery. Osobní volno je možné využít k nákupům na nejznámější londýnské obchodní třídě Oxford Street. Okružní jízda - most Tower Bridge, pevnost Tower, katedrála sv. Pavla. Večer odjezd z Londýna a Eurotunelem zpět do Francie.
6. den - tranzit Belgií a Německem, příjezd do ČR v odpoledních (večerních) hodinách.

 

Sleva: 3.osoba na přistýlce 300,- Kč /os. / pobyt. Doplatek za jednolůžkový pokoj 2 100,-Kč.


Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní
ve 2-3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění


Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné, svoz z Č. Budějovic do Prahy a zpět + 500,- Kč
(minimální počet 4 osoby)

 

Doporučená částka na vstupy: 60 GBP