Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Advent v Budapešti
Termín zájezdu: 01.-02.12.2018. Prohlídka Budapešti ( s noclehem ), vánoční trhy na Vörösmártyho náměstí, návštěva Szechényiho termálních lázní. Cena: 2690,-Kč/osoba
Advent v Bratislavě a Vídni
Termín: 24.-25.11.2018. Návštěva adventních trhů v Bratislavě ( s noclehem ), druhý den přejezd do Vídně - adventní trhy, kavárny, muzea, galerie. Cena: 2690,-Kč/osoba
POLSKO/KRAKOV SE ZASTÁVKOU V TĚŠÍNĚ - NOVINKA
TERMÍN: 08.-09.12.2018 Zastávka na velké tržnici v Těšíně ( možnost nákupů za Kč ). Přejezd do Krakova, ubytování, prohlídka Krakova s průvodcem, adventní trhy. Cena: 2690,-Kč/osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Termín zájezdu: 04.-07.11.2018 - cena: 7.390,- Kč/osoba, dítě na přistýlce do 13 let 6.040,- Kč, 1.480,-Kč/noc - dopl. za 1/1 (na vyžádání)

ČERNÁ HORA - SUTOMORE ( HOTEL KORALI CLUB - ALL INCLUSIVE )

TERMÍN: 11.09.-20.09.2018

 

Cena: 6.900,-Kč/ osoba ve 2lůž. pokoji

 

O letovisku: Sutomore je nejznámější turistické letovisko barského pobřeží, vzniklé na místě původní rybářské osady přímo na pláži. Sutomore leží nad širokou Sutomorskou zátokou, 6 km od Baru. Letovisko Sutomore přitahuje zejména svou krásnou pláží, dlouhou 1300 m ! Mezi četnými historickými památkami se největší pozornosti těší kostel Sv. Tekly s pravoslavným a katolickým oltářem a zároveň trosky benediktinského kláštera na Ratacu.

Poloha: Hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže dlouhé necelých 1300 m. Centrum Sutomore je od hotelového komplexu vzdáleno cca 300 m. Podél pláže vede promenáda, která poskytuje nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren. Široká písečně - oblázková pláž vhodná pro děti se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné vodní atrakce pro děti a dospělé ( za poplatek). Plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník - za poplatek). Pláž je lemována pobřežní promenádou. Z pláže můžete obdivovat krásnou přírodní scenérii okolních hor.

Vybavenost: Recepce, lobby, hotelová restaurace se 2 terasami, all inclusive bar, parkoviště, trezor na recepci (za poplatek), WiFi na recepci, rozsáhlý areál se středomořskými borovicemi a palmami, dětské houpačky, parkování u hotelu (zdarma).

Ubytování: Klimatizované standardně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, nebo terasou s posezením, vlastní sociální zařízení, SAT TV, lednička. Možnost pokojů s výhledem na moře (za příplatek).

Stravování ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů včetně nápojů (voda, ochucené nealko nápoje, pivo, víno) v hotelové restauraci, all inclusive baru (12:00 - 22:00 - místní alkoholické a nealkoholické nápoje: pivo, víno, rakije, voda, ochucené nealkoholické nápoje, čaj, káva) a snack (slané občerstvení 14:00-16:00).

 

Cena zahrnuje:
doprava autobusem z Č.Budějovic,
7x ubytování,
7x ALL INCLUSIVE,
pobytovou taxu,
služby delegáta,
zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb

 

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění (možnost připojištění v CK),

fakultativně možnost výletů do Budvy, Albánie...